Lukker 28/11-2024 13:30:00
Einbock Chopstar Model ERS 6- rows Årgang 2023 3 Meter Vægt 716 kg
Afhentes: Kj- mørkøv, Denmark (via Google Maps)
H. A. Brendekilde (f. Brændekilde 1857, d. Jyllinge 1942) En far med sine børn i en blomstereng. Sign. H. A. Brendekilde 07. Olie på lærred. 50×69.
Litteratur. 5 album fyldt med QVIST VARIANT PLANCHER ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Grønland. 1950–2011. Flyttekasse med ca. 1800 stk. FDC'er. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
180 bøtter fnugfri desinfektions-servietter á 80 stk. (ubrugt)
1 stk Partytelt 6 x 9 meter, med stel i kraftig alu. Profiler, dugen er stærk, vind- og vandtæt, der medfølger certifikat på teltet 7-2025
10 stk Skifterammer med hvid ramme 70 x 50 cm
Ny 40 cm skovel med tænder. Uden skifte. se foto. Årgang 2019 Har aldrig været monteret.
Kamin vedkamin vedspis - Gjutjärns-spis - Med platta - Okänt märke Lasthjälp finns att tillgå efter tidsbokning
Kompressor, Nordair + div. mejsler, file m.v.