Lukker 28/11-2024 18:00:00
KNIVTASKE udført i læder og tyk canvas. Str. Udfoldet 95 x 43 cm. Leveres uden knive mv. Ubrugt i gaveæske
2 bts. Champagne Blanc de Noirs “Les Maillons” Extra Brut, Ulysse Collin A (hf/in). Base 2018 Deg. 2022
Tre kinesiske penselbægre af bambus, bitong, alle med indridset kalligrafi. H. 11.5–15.5 cm. (3) Proveniens: Dansk privatsamling
Pro-Safe båt m/Suzuki Four-stroke, 300 hk.
Fra lukket minkfarm, Højtryksrenser Nilfisk Alto Poseidon 8, 380v, med slange, , ikke afprøvet
7 stk. el-ventilatorer, ubrugt.
BUDT 9000,- DKK
manometre
Postkort. 2 album med diverse gamle postkort bl.a. en del fra København og meget topografi samt en del med julemærker. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Gearkasse lift Ny og ubrugt.
12 bts. Château Lagrange, Saint - Julien. 3. Cru Classé 2005 A (hf/in). Owc.
Står i 6740 Bramming. LED strips / lys. Ubrugt, men nogle af der taget af. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
14 stk. lærke reglar - 50x100x4200 mm.