Lukker 28/11-2024 19:00:00
RINGGAFFELNØGLESÆT med 25 stk. i str. Fra 6 - 36 mm. Ubrugt.
VW cd/radio afspiller + ophalerspil + stigelåsebøjler til tagbøjler + multikasser + værktøjstasker + forbindingskasser + div. plastkasser, kufferter
Kokkekniv, 21 cm knivblad, udført i 67 lags Japansk Damaskus stål. Super skarp og holdbar. Hårdhed 60-62 HRC. Skæfte i rosentræ. Ubrugt i gaveæske. Modelfoto
Ca. 90 stk Hamlet Dessert glas
Skuffeskab 60cm + emfang electrolux + bidet og toiletbørste mv. Ikke afprøvet.
Parti div. første hjælps æsker + div. øjenspray m. vægophæng (ubrugt)
LÆDERFORKLÆDE i lækkert læder med stor lomme midtpå. Sort farve. Ubrugt
Mogens Andersen (f. København 1916, d. sst. 2003) Uden titel. Sign. MA-86, 9/90. Litografi. Bladstørrelse 77×55. Uindrammet. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Retro omklædningsskab
A Chinese 'Robin's egg' glazed vase of double gourd shape with a narrow mouth, unglazed base. Qing c. 1800. H. 12 cm. Provenance: The property of a gentleman.