Lukker 28/11-2024 11:00:00
Afhentes: Skalmstrupvej 3A 7850 Stoholm (via Google Maps)
Komplet gevindskæresæt med 110 dele i praktisk kuffert.
Et par franske Charles X stager af forgyldt bronze, rigt støbt med akantusblade og kannelerede stammer. 19. årh.s midte H. 20 cm. (2)
Soundbox 8´´ – LED-lys og Mikrofon perfekt til karaoke, ubrugt i kasse
Smuk sølvring med de flotteste blå og hvide Zirkonia str. 7
ca 14 pakker Hipsters, ubrugte
13 stk Foldeborde 180 x 75 cm, i metal og plast, med Brugsspor
EL Truck Lader, 24v - 80 amp. 230v
BUDT 325,- DKK
Ass. 18mm kobber pres
Parti div. handsker