Augusta Dohlmann (f.

Lukker 02/12-2024 14:55:00

Augusta Dohlmann (f. Frederiksberg 1847, d. sst. 1914) Parti fra Pompeji. Sign. Augusta Dohlmann 95. Olie på lærred. 31×35.