Lukker 28/11-2024 19:11:00
1 bt. Chapelle Chambertin Grand Cru, Domaine J. L. Trapet 2021 A (hf/in).
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Mercedes GLK 220 CDI 4m Mercedes GLK 220 CDI 4m Be
BUDT 86500,- DKK
200 mm. jordkompaktor for minigraver
BUDT 3100,- DKK
gearmotor 0,75KW udv. 5,4:1
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk John Deere T67 John Deere T670HM
BUDT 415000,- DKK
1870. 48 sk. brun/lilla. Centrisk nr.stempel 27 (Hobro). Attest Møller Meget godt/PRAGTEKSEMPLAR [ 21 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
180 stk kinabøger, ca. A6. Alfabetisk inddelt
4 stk. tæpper med mål: 92 x 238 cm. 112 x 290 cm. 140 x 216. og 95 x 125 cm. Made in Denmark. Ubrugt, men kan dog være en smule støvet. Salg for advokat +MOMS
Russisk ikon med fremstilling af Kristus Pantokrator, monteret i kiot. Tempera på træpanel. Betegnet på bagsiden 1883. 19. årh.s slutning. Ikon 22×18 cm. Kiot 29×26 cm.
BUDT 20000,- DKK
Elverk Leroy-Sommer med Volvo motor Tillverkningsår: 2008 Övrig information från säljaren: Enbart varmkört för oljebyten, total drifttid 31 h. Som nytt. vikt 3718 kg 440 kVA 352 kW 635 A Data för kontinuerlig drift.
Scania RS - serien S500 Årgang 2017 Km. 516207 Stelnummer YS2S6X20002135479 Totalvægt 26.000 kg Vogntogsvægt 60.000 kg Euro 6 Scania S500 fra 2017 er en kraftfuld lastbil i RS-serien, kendt for sin stærke motor og avancerede teknologi. Den lever op til Euro 6-emissionsstandarderne, hvilket sikrer lavere miljøpåvirkning og bedre brændstofeffektivitet. Med en totalvægt på 26.000 kg og en vogntogsvægt på op til 60.000 kg er S500 ideel til lange transporter og tunge laster.
Portvinsglas 6,5cl. 147 stk. i opvaskebakker