Lukker 28/11-2024 19:19:00
1 bt. Corton Grand Cru, Hospices de Beaune “Cuvée Charlotte Dumay”, Coche-Dury 2017 A (hf/in).
Panerai Luminor Daylight af stål, Ref. PAM00188. Mekanisk værk med automatisk optræk og datovisning, kaliber OP XII. Sort rem af krokodille med foldespænde af stål. Ø 43 mm. 2006 Original æske, certifikat, manual og en ekstra sort rem af læder medfølger. Emnet er omfattet af CITES-appendix II og kræver CITES-certifikat for at kunne blive eksporteret fra Danmark til et land uden for EU. Købere med fast bopæl uden for EU er forpligtet til at indhente denne tilladelse.
Mål: pr. fag: 185x50x250 cm Uden indhold Køber nedtager selv
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Manitou MYH 180L - Ny model med drejeled / New model with turning jo Manitou MYH 180L - Ny model med drejeled / New model with turning joint
BUDT 16500,- DKK
DÆK/FÆLGE. 4 stk. Goodyear str. 205/55 R16.
BUDT 175,- DKK
Chanel Rødt silketørklæde med gyldent, grønt og lilla motiv. Ca. 85×85 cm.
BUDT 1250,- DKK
Peder Mønsted (f. Grenaa 1859, d. Fredensborg 1941) Parti fra en italiensk pergola med kvinde. Sign. P. Mønsted. Sepia på papir. Lysmål 11×7,5.
Danmark. Parti i 3 store flyttekasser fra realisation med stor samling årbøger incl. nyere, mange årsmapper, prestigemapper og meget andet, bl.a. mønter ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
12 bts. Château Duhart Milon, Pauillac. 4. Cru Classé 1989 A (hf/in). Owc.
Karl J. Otteren Tre-armet kandelaber af sølv med cirkulær base. Udført og stemplet hos Karl Jørgen Otteren. Udfyldt. H. 26,7. B. maks. 25,5. Lystyllers indv. diam. 2,2.
Måle/-sporeudstyr til varmepumpeservice