Lukker 28/11-2024 19:20:00
1 bt. Bourgogne Grande Ordinaire Blanc “Les Echalas”, Bernard Van Berg 2009 A (hf/in).
Royal Swiss vaffeljern 1200W. Ubrugt og i original emballage. + MOMS
6 stk. fedtsprøjter, Kabi (ubrugt)
3 stk. ældre malerier, billeder. Brugt MOMSFRI
Ca. 120 par Handsker, bl.a. Thor Grip, Gummihandsker, Vinterhandsker, flere str.
Hans Bølling Et par bakkeborde af teak, hver med to vendbare bakker med sort og hvid formica. Udført hos Brdr. Krüger. H. 56. Diam. 50. (2)
72 stk. toiletpapirholdere i crom (ubrugt)
Holmegaard vase og skål/askebæger i blå glas. Vasen måler H12 cm. Et rigtig fint lille sæt, der fremstår i hel og fin stand. + MOMS
Borsæt, HSS, 170 dele i kuffert. Ubrugt
Står i 6740 Bramming. 6 x Ubiquiti Unifi Cloud Key. Uåbnet. Oprydning. +MOMS
Edmund Fischer (f. 1889, d. 1952) Tre mænd der spiller skak. Sign. E. Fischer. Olie på lærred. 35×48.
TOPSÆT, BATO, 26 dele.