Lukker 28/11-2024 19:28:00
6 bts. Saint Joseph “Vignes de l' Hospice”, E. Guigal 2017 A (hf/in). Owc. Sourced from an excellent private cellar
2 stk kaffemølle + lille donkraft, MF
1 ubrugt gear 15:1 udg ø35
Meget fin gummihjulslæsser med meget ekstra udstyr. Hjulvægte. Vejesystem med printer. Platin Serviceaftale med Komatsu. Meget velholdt og velkørende. Komatsu WA480-8 - 28 ton - Video!
BUDT 784000,- DKK
HYDRAULIK OLIE, 200 L tromle. PLOMBERET.
Stort mobilt skibslaste anlæg med påslag. Er frakoblet og bruges ikke mere. Alle service er overholdt og anlægget er blevet vedligeholdt i alle årene. Brugt til at transportere flis. Drejebart transportbånd. Stor fødekasse, til aflastning fra lastbiler eller loader. Svingbar tragt. Overdækket transpportbånd for at mindste støv Komplet manual og monteringsvejledning medfølger. Har været monterret med internstyring, men original styring medfølger. Diagrammer og lister over dele medfølger. NB: Ved demontering og transport skal personalet sikkerhedsgodkendes før adgang på stedet. B&W E04820 Samson cross feeder + mobile shiploader
BUDT 82000,- DKK
Se billeder
Realisation. Originalt parti i 3 store og tætpakkede flyttekaser med utallige album og indstiksbøger m.v. [ ** * ? ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Mål: B 150 cm x H 160 cm
76 tuber fedt, ReinhardOil Prolube HD Lithium EP2 Red (ubrugt)
Anton Melbye (f. København 1818, d. Paris 1875) Parti fra Marokkos kyst med fiskere på stranden. Sign. Anton Melbye 1850. Olie på lærred. 41×60. Proveniens: Direktør Harald Simonsen, dennes dødsboauktion Bruun Rasmussen 12, 1950 nr. 7.