Lukker 05/12-2024 19:08:00
2 bts. Château Petrus, Pomerol 2004 A (hf/in).
BUDT 16000,- DKK
LED LYSARMATURER, 6 stk. 150 watt, 120 cm. Ubrugte.
Bolt med stjerne M 8 x 20, 250 stk.
Ole Ring (f. Baldersbrønde 1902, d. Køge 1972) Parti fra Stærkende ved Roskilde. Sign. Ole Ring 1961. Olie på lærred. 47×69. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
KØKKENMASKINE, Eisenbach, med tilbehør.
Bredde 65 cm. Dybde 55 cm. Højde 115 cm. Indholdet følger ikke med.
SANTOKUKNIV, 18 cm knivblad, udført i 67 lags Japansk Damaskus stål. Super skarp og holdbar. Hårdhed 60-62 HRC. Skæfte i rosentræ. Ubrugt i gaveæske. Modelfoto
20 Pk. Jule-gavepapir hver med 4 ruller 70 x 100 cm + ca. 700 Små poser med fodbold påtrykt
Eksklusivt bord i massiv valnøddetræ, 80 x 180 cm, H: 72 cm. Bordpladetykkelse er 20 mm massiv valnøddetræ og pladen har et flot spil. Bordet kan anvendes til mødebord, spisebord eller skrivebord. Nypris 30.997 kr. Ubrugt. +MOMS
138 stk. Bombarda / Kaste Dups med pin: 30 stk. 4 g. Flydende, 45 stk. 3 g. Synkende, 32 stk. 7,5 g. Synkende og 31 stk. 10 g. Synkende. Alle varer er ubrugte. Afsendes med GLS til nærmeste pakkeshop efter betaling af faktura.
1913. Chr. X, 35 øre, orange. Postfrisk marginalblok med nummer 85-C. [ 73 ] [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 160,- DKK