Lukker 05/12-2024 19:31:00
1 bt. Château Branaire Ducru, Saint - Julien. 4. Cru Classé 1934 B (ts/us).
I. L. Jensen (f. København 1800, d. sst. 1856) Opstilling med frugt og valnødder på et fad. Sign. I.L.J. 182[?]. Olie på lærred. 26×34.
Grundfos væskepumpe TP 40-270/2, 12,5m/h
Svejser MIG/MAG/MMA max. 350A. Digital display, inkl. Tilbehør. Ubrugt.
PERSONBIL, CHEVROLET NUBIRA 1,6 STW. 1st Indreg: 11-03-2010. Synet: 11-10-2023. Km-tæller viser: 247237.
BUDT 4000,- DKK
3 stk krøllejern, ubrugte
96 stk Porcelænsknager, klister på bagsiden er defekt
2 sæt Earpads i sort farve. Bluetooth med indbygget mikrofon. Æske med indbygget batteri til opladning medfølger. Ubrugt
5 stk. egetræs vintønder. Ø55x95cm. Tønderne har patina og slidmærker. Sælger kan læsse.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Ransomes Highway 3 4WD Only 250 ho Ransomes Highway 3 4WD Only 250 hours
BUDT 76000,- DKK