Lukker 05/12-2024 19:35:00
12 bts. Château Lagrange, Saint - Julien. 3. Cru Classé 2016 A (hf/in). Owc.
Røremaskine til maling eller mørtel, ubrugt
Hvid sauceskål oval, 23 stk.
Udelampe med glasskærm incl sensor. Ubrugt.
Lia Hjerte bordlampe, forkortelsen af "Love is all", er en smuk og romantisk lampe. Lampen er dæmpbar. Står på fine små træben. Nypris ca. 989,- kr. Måler 44,5 cm. i højden. Ubrugt og i original emballage. +MOMS
Skurvogn med toilet, skabe og opholdsrum. Skal have lavet nogle reperationer inden brug. Se billeder. ABC Bockmann Adab 2000
Kubik reol i eg fra Idé Møbler. Rigtig fin reol. Måler h: 71 b: 71 d: 32 cm. Der medfølger ophæng, samt ekstra låge og 2 stk. hylder. Brugt. Fra dødsbo. MOMSFRI.
Yigal Zemer (f. 1938) “Checkmate #2”. Sign. Zemer 76, A/P VI/X. Ætsning i farver. Bladstørrelse 76×52.
Tipstempel fra en 45 tons trailer. Virker fint. ABC Hydraulisk tipstempel 45 Tons
BUDT 4200,- DKK
1 stk trailer/støbeplader, ru-blank. Mål 1220X2440X15 mm. Ubrugt
160 pakker støvmasker m. ventil, Granberg á 10 stk. (ubrugt)
Chr. X. Planche med LUX/PRAGT-stemplede mærker. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×