Lukker 05/12-2024 19:39:00
12 bts. Château Montrose, Saint - Estephe. 2. Cru Classé 2009 A (hf/in). Owc.
BUDT 12500,- DKK
Rundsav, 21V, 4.0 Ah, 185 mm, 5000 omdr./min. Inkl. 2 stk. batterier og lader samt 2 stk. savklinger. Ubrugt
- Motoren kører godt. - Der medfølger følgende 3 sold-tromler: Den første soldtromle har 15 mm maskestørrelse hele vejen igennem og kan dermed sorterer i 2 fraktioner. Den anden soldtromle har 25 mm maskestørelse i den ene halvdel af tromlen, og 40 mm i den sidste halvdel. Den tredje soldtrommel har 35 – 60 mm maskestørrelser - så kan sorterer i 3 fraktioner, det vil sige under 35 mm og mellem 35 og 60 mm, materiale der er større går hele vejen igennem maskinen. TIM TS2500 - Tromlesorterer - Med 3 sold tromler / 3 screen drums are included
BUDT 164000,- DKK
1 ubrugt servomotor
Henrik Busk Andersen (f. Ålborg 1967) Uden titel. Sign. monogram. Akryl på lærred. 100×140. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Model Chippendale, 32 stk Sauceskåle 0,4 l. + 22 stk Kartoffelskåle Ø 23 cm + 13 stk Ovale fade 47 x 33 cm, 5 stk Ovale fade 57 x 43 cm + 14 stk Runde fade 32 cm. Og ca. 154 stk. dækketallerkener, "sølv" Ø 27 cm
2 gearmotorer
8 bts. Château Haut Brion, Pessac-Léognan. 1. Cru Classé 1990 A (hf/in). Owc.
BUDT 21000,- DKK
Radiator Purmo, 3 stk 60 cm høj og 160 cm bred, 2 stk 60 høj og 200 cm bred, tredobbelt med lammer. Skader kan forekomme. Ubrugt
HULSAVSÆT, 5 STK. 16 dele hulsavsæt str. 19-127 mm. Ubrugte.
Henry Heerup (f. København 1907, d. sst. 1993) Uden titel. Sign. Heerup 1978. Olie på krydsfinér. 41×110. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
VAREBIL, FORD TRANSIT VAN 300M FWD 300M 2,2 TDCI DPF.. 1st. Indreg: 17-11-2010. Synet: Betinget godkendt/30-03-2023 . Km-tæller viser: 264998. Bemærk: defekt tændingslås.