Lukker 05/12-2024 19:57:00
6 bts. Château Léoville Las Cases, Saint - Julien. 2. Cru Classé 2018 A (hf/in). Owc.
200 mm. jordkompaktor for minigraver
BUDT 3100,- DKK
Realisation. Parti i 12 kasser på 2 paller med meget blandet materiale inkl. en del samlinger og lagerbøger fra diverse lande. [ ** * ? ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
200 pakker støvmasker m. ventil, Granberg á 10 stk.(ubrugt)
Lommelygter 24 stk måler ca 25 cm
Omega Constellation “NOS” af 18 kt. guld, ref. 368.847. Mekanisk værk med automatisk optræk og datovisning, kaliber 1001. 1970. Omega lænke af 18 kt. guld, omkreds ca. 18,5 cm. Ø 33×40 mm. Omega-æske, hangtag og manual medfølger.
Luftrenare Faither 2000 El-björn TF9EL Ventilationsfläkt Heylo
Corneille (f. Liège 1922, d. Auvers-sur-Oise 2010) “Terre africaine”. Sign. Corneille 58 samt sign. på bagsiden Corneille 58 med titel. Olie på lærred monteret på pap. 17×22. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
48 stk. mini-perleplader m. perler (ubrugt)
PALLE med diverse spånskruer, forskellige størrelser.
Luftgevær 4,5 mm. + luftpistol 4,5 mm. + kikkertsigte + 100 stk. skydeskiver + 1 dåse hagl (ubrugt)
2 ubrugte hydr. Pumper GR2