Lukker 28/11-2024 07:27:00
Velholdt Traktor. Frontvægte medfølger. Fejl på airconditio Massey Ferguson 6465 Dyna-6 - 9,3 ton
BUDT 85500,- DKK
Afhentes: Zone 1 Nordjylland (via Google Maps)
Ca. 117 stk Lysestager, Hvid med rund fod, H 13 cm
TIPKASSE / TIP CONTAINER.
1200 stk. kosmetik-sprayflasker "sølv/sort" (oplyst samlet udsalgspris ca. 12000 kr.) (ubrugt)
6 stk VIP Stander med 1,5 Rødt tov + ca. 25 meter Rød løber
1 stk Partytelt 3 x 6 meter, med stel i kraftig alu. Profiler, dugen er stærk, vind- og vandtæt, der medfølger certifikat på teltet 7-2025
BUDT 1800,- DKK
Francisco Borès (f. Madrid 1898, d. Paris 1972) Landskab. Sign. Borés 68. Olie på lærred. 46×54. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
1854. 4 RBS Thiele III, kastaniebrun. Plade III, nr. 35. Lille brev fra SØNDERBORG til Nyborg [ 1IIIe ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Niels Lergaard (f. Vorup 1893, d. København 1982) Opstilling. Sign. Niels Lergaard. Olie på lærred. 55×65. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
10 stk Barstole, Brugte
Spånsug Elektra Beckum SPA 1700D 380 V Fungerar
ELEKTRISK SPIL, Boxer BX-564, 1000 kg .