Lukker 24/11-2024 19:00:00
VAREBIL, OPEL MERIVA 1,6CDTi 135HK Activan. 1st. Indreg: 02-02-2017. Synet: 13-01-2023. Km-tæller viser: 67671.
BUDT 7100,- DKK
Dobbeltseng på 180x200 cm betrukket med grå stof og leveres med en matchende gavl på 180x120x9,5 cm. Madrassen har 896 pocketfjedre på 18 cm fordelt på 5 zoner, der sikrer god støtte. Topmadrassen består af 5 cm memoryskum og er behandlet med aloe vera for ekstra komfort.
1 stk trailer/støbeplader, ru-blank. Mål 1220X2440X15 mm. Ubrugt
Ravhalskæde i forløb prydet med talrige polerede ravperler og lås af 14 kt guld prydet med poleret ravperle. Perle diam. ca. 16–20 mm. L. ca. 47,5 cm. (2) Låsen er ikke monteret på perlerne og behøver omtrækning.
Der er skiftet instrumentbord på et tidspunkt, så bilen har kørt flere km end det viste på billedern Hummer H 2 V 8
BUDT 90000,- DKK
KRYDERISÆT med 16 kryderiglas og roterende stander. Ubrugt.
Sveinn Thorarinsson (f. Kelduhverfi, Island 1899, d. 1977) Midsommer stemning, Island. Sign. S. Þ. 1942. Olie på lærred. 110×130. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Et par Gustavianske prismegirandoler af forgyldt bronze med fire svungne lysarme, behængt med prismer, baser af hvid marmor. Sverige, 18. årh.s slutning. H. 65. Diam. 45. (2) Proveniens: ”Danske Banks gamle hovedsæde” Antikviteter, kunst og design hidrørende Erichsens Palæ og andre historiske bygninger i Holmens Kanal.
Faste gafler, Saks, Gaffelflyt. Hjul montering For 23x8.5-12 Bag 27x10-12. 3 hjuls træk. Servostyrin Moffett M4 25.3 - Kapacitet 2,5 ton, løftehøjde 3 m / 2,5 ton capacity, lifting height 3 m
BUDT 30000,- DKK
Str. (LxB): 160x90 cm.
Hele Verden. Originalt parti i flyttekasse med diverse samlinger fra hele verden bl.a. Tyskland og lidt Kina er set. [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 1650,- DKK
Knivsæt med 6 dele. Metallisk knivholder. Originalt emballage. +MOMS
KØKKENKNIVSÆT udført i 67 lags Japansk Damaskus stål. Kokkekniv, santokukniv og utilitykniv. Knivblad 13-21 cm, super skarpe og holdbare. Hårdhed 60-62 HRC. Skæfter i rosentræ. Ubrugte i gaveæske. Modelfoto