Lukker 24/11-2024 19:00:00
ALU FÆLGE / DÆK. 4 stk. ATS fælge / Continental dæk str. 205/60 R 16.
35 dele div. pigetøj str. 110/116 5/6 år
190 stk betonfliser 5x25x50cm. Ubrugt på 6 paller.
36 stk. håndklædestænger i crom (ubrugt)
Povl Klarlund Solitaire diamantring af 18 kt. hvidguld prydet med brillantslebet diamant på ca. 1.48 ct. Farve: H. Klarhed: VS. Str. 51.
Danmark 1851–2022 i 3 stk. tomme Leuchtturm album med klemlommer. ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Hængekøjer 2 stk. multifarvet. Der er ikke noget mere sommerligt og tropisk som synet af en hængekøje. Slå den op, hvor du vil, og kom tættere på naturen. Ubrugt og i original emballage, men oversete fejl og mangler kan forekomme. +MOMS
Parti Masonitplader, ca 2 til 3 mm. Stakken er 32 cm høj, mål ca 90x120 cm
USB lighter, 5 stk. Genopladelig USB lighter. Nå ned i den dybeste lysestage, med denne USB ligter´s 3600 fleksible lighter hoved. Opladning via USB kabel, USB kabel medfølger. I original emballage. +MOMS
PARTI Pallereol bens beskytter.