Lukker 26/11-2024 11:00:00
5 stk. kogeplader til nedfældning bl.a. Gaggenau + Voss ovn. Ikke afprøvet.
Afhentes: Industrivej 1, Stilling 8660 Skanderborg (via Google Maps)
Yamei 14 meter sakselift. Spesifikasjoner: Timer – 20t Årsmodell – 2019 Plattformhøyde – 14m Arbeidshøyde – 16m Plattformstørrelse – 2,64x1,12m Plattform kan skytes ut – 90cm Egenvekt – 3500kg Løftekapasitet – 227kg Transportmål: Lengde – 2,84m Bredde – 1,39m Høyde – 2,59m Høyde m/nedlagt kurv -2,05m
Omega Armbåndsur af stål. Mekanisk værk med manuelt optræk. Sort læderrem med c-spænde af stål. Ø 35 mm. 1960'erne Omega service æske medfølger
Teleskop kædesav og grensaks. Inkl. 2 stk. 48V/5 Ah batterier samt lader. Kan bruges med eller uden teleskopforlængeren. Ubrugt
Rems pressmaskine + el-rørskære + batterier + lader + skærehoved + Makita maskiner, batteri, lader.
Republikken Rom, Gaius Julius Caesar, 49–44 f.Kr., Denar, 49/48 f.Kr, Gallia Narbonensis eller Hispania Citerior, 3,87 g, RSC 49, Cr. 443/1, Syd. 1006 Ex. Professor Niels Hannestad
2 stk rutchebaner, L. ca. 200 cm. Farve blå. Ubrugt.
Mogens Valeur (f. Rødvig 1927, d. 2000) “Børn og guldfisk”. Sign. Valeur; titel på bagsiden. Olie på plade. 45×52. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
1 bt. Champagne “Belle Epoque”, Perrier-Jouët 1976 A (hf/in).
Chanel “Jumbo Classic Double Flap” taske af quiltet pink firbenskind med sølvfarvede beslag, dobbelt kædehank, en udvendig baglomme, CC drejelås, et rum med fire indvendige lommer og pink læderfor. H. 19 x B. 30 x D. 9 cm. 2010–2011. Carte d'authenticité medfølger.
BUDT 36000,- DKK
Skandinavien. Album med diverse mærker inkl. bedre Danmark og Grønland og samlet i generel pæn farvefrisk kvalitet. [ * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×