Lukker 02/12-2024 11:15:00
Ass. 15mm kobber pres
Afhentes: Rorupvej 19 4320 Lejre >>KÆLDEREN (via Google Maps)
1 hydr. Cylinder ubrugt, 90x50x500 ca., total 90cm
Elektrisk bordgrill 42X27 cm, samt 2 stk bøfvendere og 2 stk. fiskevendere. Ubrugt
Airless sprøjtesystem i bedste kvalitet. 210 Bar 3,8l/m Samoa Ghibli Airless
Ole Tonsgaard (f. 1967) “Svineinfluenza”. Sign. på bagsiden med titel. Olie på lærred. 25×25. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Et par ametyst- og diamantørestikker af 18 kt. guld hver prydet med oval facetslebet ametyst på i alt ca. 3.10 ct. omkranset af talrige brillantslebne diamanter på i alt ca. 1.36 ct. Samlet vægt ca. 6,5 g. B. 12 mm. L. 14 mm. (2) Æske og certifikat medfølger.
Prof. Vakkumpakker i rustfri stål. Flere justeringsmuligheder efter behov. Mål 650X590X1000 mm. Ubrugt. Model foto.
Dansk Vestindien. Tofarvet. Planche med diverse inkl. bedre udgaver og flere trykopdelt. Blandet kvalitet. [ * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Moud tæppe, Persien. Gentagelsesmønster med heratidesign på lys bund. 21. årh. 244×203.
Etesia ET-Lander Multi El-Bil. - 1 ÅRS FULD GARANTI medfølger. - Demo bil, har kun kørt 500 km. - Køre som bil indregistrering 40km/t. - Du kan bruge den til arbejde og køre på almindelige veje, men også Offroad. Kapacitet til at køre på skråninger op til 35% stigning. - Hydraulisk frontophæng m. A-ramme og dobbelt virkende hydraulik udtag. - Hydraulisk 3-vejs tip med fjernbetjening. - 400ltr. Vandtank med pumpe og udtag I front og højre side, for tilkobling af højtryksrenser med mere. - Anhængertræk og 7-polet stik,trækker lovligt 750 kg. - Lithium batteripakke, køre en hel dag på en opladning ca. 100km 5 ÅRS GARANTI på batteripakke Etesia Et Lander - Electric
BUDT 201000,- DKK
85 par Børne strømper i ass farver/modeller i ser 27-30 ubrugte
5 dele legetøj, ubrugt