Lukker 02/12-2024 11:15:00
10 stk. Hans Grohe punktvandlås messing
Afhentes: Rorupvej 19 4320 Lejre >>KÆLDEREN (via Google Maps)
Starter hver gang og fungere som den skal. Med mange skovle og et "skovlbur". bøsningerne i kæden i den ene side er slidt igennem. Men ellers ser trækhjul og rullerne fine u Case CX80C
BUDT 187000,- DKK
BUDT 4200,- DKK
Årgang: 2008
Grydesæt, 12 dele, også til induktion. Ubrugt
Jon Gislason (f. Ry 1955) “Træet ved Gudenåen”. 1998. Sign. J.G. 98. Olie på plade. 123×112. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Et par kinesiske bojaner af porcelæn, dekoreret i farver med kål, blomster og sommerfugle. Mærket. 20. årh. H. 33. (2)
BUDT 210,- DKK
12 bts. Château Lynch Bages, Pauillac. 5. Cru Classé 1982 B (ts/us). Owc. C (ms).
BUDT 12500,- DKK
Et par diamantørestikker af 18 kt. hvidguld hver prydet med tre brillantslebne diamanter. L. 5,6 cm. (2)