Lukker 02/12-2024 11:15:00
Div. Ø: 75 afløbsrør
Afhentes: Rorupvej 19 4320 Lejre >>KÆLDEREN (via Google Maps)
Chr. X. Planche med LUX/PRAGT-stemplede mærker. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Ca. 30 meter Lyskæde til E27 pære + Kraftkabel 16A samt mange stikdåser 3 og 4 udtag
næsten ubrugte rivaler
Står i 6230 Rødekro. Kompressor - Model BY250KF. På hjul. Brugt og ok stand. Fungerer. Fra byggevirksomhed. +MOMS
BUDT 375,- DKK
Fransk prismekrone med stel af forgyldt bronze, behængt med prismer. Empire form, 19. årh. H. 80. Diam. 90.
Swinger/likørglas 4 cl. ca. 90 stk.
Rawlplugs 10 x 60 mm, 500 stk.
Funktionsdygtig. Starter og kører. 102 HK (75 kw) Teknisk Totalvægt: 2800 kg Totalvægt: 2800 kg Køreklar vægt 1988 kg (Minimum) Vogntogsvægt 4900 kg Vægt af påhængskøretøj: 2500 kg (Med bremser) 750 kg (Uden bremser) Diesel Euronorm: Euro VI Partikelfilter: Ja Seneste syn: 12-07-2023 (Godkendt) Bilen bliver tømt inden afhentning. Bemærk! Sælges kun til export!! Reg attest medfølger.
Kay Bojesen (f. København 1886, d. Gentofte 1958) “Vita”. Sangfugl af gulllakeret træ. Udført og stemplet i begrænset oplag hos Kay Bojesen Denmark i samarbejde med Team Rynkeby. H. 15. L. 16. Original æske, dustbag og emblem medfølger.
Ca. 25 stk. Roth quickbox forlænger (ubrugt)
Hans J. Wegner (f. Tønder 1914, d. Gentofte 2007) “AP 65”. Øreklapstol med ben af eg. Betrukket på sider, ryg og løs hynde med patineret skind. Udført AP Stolen, København. Litteratur: AP-Stolen/Salesco katalog 1967