Lukker 02/12-2024 11:15:00
4 stk. slangeophæng
Afhentes: Rorupvej 19 4320 Lejre >>KÆLDEREN (via Google Maps)
Pæn hydraustatisk motorbør med automatisk start/sto Bejco CU 89HS
BUDT 23250,- DKK
Selges på vegne av kommune Fulgt servicehistorikk fra første dagen. 1 eier - Maskinen ble sist sertifisert i 2023 - Alt fungerte som dey skal sist den ble sertifisert og parkert. Ikke vært i bruk på 2 år. Vekt: 16 300 kg
Tågesprøjte med 300 liter beholder. 50 bars arbejdstryk. Liter i minutet 80l ABC ATP 300 - AR813 - MM
Gylleslanger er skiftet en gang. ABC 12m3 - JOS
BUDT 24250,- DKK
M.A.N./VW 9.136 F DUBBH Årsm: 1987 Mätarställning: Senast godkända besiktning 2022-08-08 Besiktigas senast 2023-06-30 Körförbud 2023-07-01 Längd: 6.90 m Bredd: 2.41 m Vikt: 6170 kg Lastutrymmets längd: 3.75 m TMA Skydd Har ni kört med 23 år Dåligt batteri Ej startad
Står i 6740 Bramming. Falx mounting block - Falx ballast system blok for flade tage. Ubrugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
Div. kuglehaner
1854. 2 sk. blå. 10 stk i blandet stemplet kvalitet. [ 3 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Stor FRD grab. Der er brugsspor, steder ned slid og afskalninger. Funktionsdygtig ved sidste anvendelse, har stået stille en års tid. Ikke testet ved gennemgang.
2 ubrugte motorer 0,75KW og 0,55KW
2 bts. Château Cheval Blanc, 1. Grand Cru Classé A 2004 A (hf/in).