Lukker 02/12-2024 11:30:00
Reol med div. fittings 3/8"-1.1/4" div. bæringer. (Reol medfølger ikke)
Afhentes: J.P. Larsensvej 9 C 8220 Brabrand (via Google Maps)
Christian V, Kongens fromhed og retfærdighed, u.år (ca. 1671), usigneret, G 205, JS 503, MEM 11.845, 50 mm, 57,2 g, let pudset - særdeles sjælden type hvor den enevældige konges retfærdighed spejles i kong Salomons dom (1. Kongebog 3:16–28)
Stor kop u/underkop ca. 175 stk.
Charles Grimard, workshop of Signeret Fransk bogskab af mahogni med beslag af forgyldt bronze. Lås sign. Grimard Fabt, d'Ebénisterie d'Arts, R de Charonne, 5. Paris. Ca. 1900. H. 250. B. 152. D. 53.
Ca. 400 stk Plastik gulv 100 x 50 cm + ca. 67 stk 50 x 50 cm, i alt ca. 216 m2
5 stk. højskabe med Miele ovn og masser af tilbehør til køkkener mv.
Kan ikke bruges til transport. Kunne bruges til lager eller til læ for dyr. Taget holder vandet ude. ABC Veksellad- container - Håndlavet 12
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk ABC 2K - Bender tags ABC 2K - Bender tagsten
Særdeles fin og velholdt traktor, med ekstremt lavt timetal. Har altid stået i garage, når den ikke har været i brug. Er forberedt til frontlæsse Zetor Forterra 140 HSX - 4,7 ton - NB: Lavt timetal / Very few hours !
BUDT 182000,- DKK
DELEVASKER/MOTORVASKER, Hesø DF900.
Velholdt Mandskabsanhænger. Flot køkken Flot badeværelse Flotte sovepladser Tv, komfur, køleskab og vaskemaskine medfølg Easy Wagon 2000 GY 03H 4 køjepladser - tekøkken - bad og toilet
BUDT 57500,- DKK