Lukker 26/11-2024 10:00:00
Elverk Leroy-Sommer med Volvo motor Tillverkningsår: 2008 Övrig information från säljaren: Enbart varmkört för oljebyten, total drifttid 31 h. Som nytt. vikt 3718 kg 440 kVA 352 kW 635 A Data för kontinuerlig drift.
Afhentes: Lindesberg, Örebro län , Sweden (via Google Maps)
23 ruller glasfilt a 1x25 meter (ubrugt)
Dansk møbeldesign Overpolstret lænestol med ben af bejdset bøg, betrukket med brunt skai. 1930–40'erne.
696 stk hobbyknive
VW cd/radio afspiller + ophalerspil + stigelåsebøjler til tagbøjler + multikasser + værktøjstasker + forbindingskasser + div. plastkasser, kufferter
Tre kinesiske penselbægre af bambus. Bitong. Større bæger udskåret med fisker i en båd, et mindre med indridset kalligrafi og et med en poet under et træ. 18/19. årh. H: 12–13 cm. (3) Proveniens: Dansk privatsamling
SØJLEBOREMASKINE, Boxer SR-2087. Effekt -3570W Fremstillet af højkvalitetsstål, den er stærk og solid.
Kædetalje 1.5 tons x 3 mtr kæde. Ubrugt.
5 stk. cement-figurer - H: fra 30 til 60 cm. (ubrugt)
Nissen Danmark - Salatskål m. bestik i bøg, + Nøddeknækker m. fade i bøg, samt Le Creuset salt/peber kværn m.m.