Lukker 26/11-2024 11:30:00
Vikplog med 3punkts fäste 2slang med elstyrning Märke: Holms Modell: KHV-3.2 Arbetsbredd: 320 cm Montering: 3-punkt Årsmodell: 2004 Skick: i fungerande skick, inga kända fel Övrigt: Lasthjälp finns på plats Se bilder för mer information om objektet
Afhentes: Gävle, Sweden (via Google Maps)
GRYDESÆT, 3 dele.
Se billeder
Løft på 1 og 2 aksel. Friksjonsstyring på 3 og 4, Modell: Broshuis 4AOU-16-40 Årsmodell: 2012 Antall aksler: 4 Totalvekt: 60 tonn Egenvekt: 13 240 kg Nyttelast: 46 760 kg Lengde: 1955 cm Bredde: 255 cm Tilstand: Ingen kjente feil eller mangler. Ikke EU godkjent" Var EU godkjent og uten feil sist den ble parkert.
12 stk. gas-regulator m. slange (ubrugt)
1848. Udstillingsplanche med 2 fine breve til Aarhus, begge påtegnet “PR. COUVERT” [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
SLANGEOPRULLER til luft, Stahl Kaiser, 50' x 3/8". 15m.
Velholdt Pneumatisk Radsåmaskine. Computer Rauch FS-2. Manual medfølge Kuhn Venta TI - Doublet Record
IKEA SALMA plastikkasser 28x19x14 cm / 5 L, med låg, 20 stk.
14 stk Serveringsbakker samt 4 stk Champagnekøler for 1 fl. + 10 stk Champagnekøler for 4 fl. Samt 4 stk Drinks- og vinkøler og 2 stk Isterninge glasspande
F. C. Lund (f. København 1826, d. sst. 1901) “Sandvig paa Bornholm, tidlig morgen”. Sign. F. C. Lund 1857. Blyant og akvarel på papir. Bladstørrelse 20×35.
UGGERSLEV. Meget pænt stjernestempel på postkort frankeret med 5 øre, Frederik 8. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×