Lukker 26/11-2024 17:00:00
12 pakker tusser ,bla til at skrive på sko, tøj med mere, ubrugte
Mærkater mv. Flyttekasse med diverse på plancher inkl. lidt frimærker og forsendelser. [ ? ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Ubekendt maler, 18. årh. En moder med sine to børn. Sign. L. Berman 1776. Vandfarve på papir. Bladstørrelse 30,5×25,5. Proveniens: Bruun Rasmussen auktion 377, 1977 nr. 1673.
BUDT 17000,- DKK
Alsidig rendegraver med masser af muligheder. Sideforskydning og udskydelig gravearmen. Terex TLB 990PS - Udskydelig gravearm / Extendable arm
BUDT 235000,- DKK
Bordfodbold
SLAGSAKS, Ældre slagsaks, 2000x4 mm. Er afprøvet.
Stempelmærke. 50 Bit, UTAKKET. Prøvetryk i sort farve. [ (*) ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
INVICTA BLZ-SERIEN OBALANSMOTOR - Helt ny / Oanvänd - INVICTA BLZ-SERIEN OBALANSMOTOR - Vibrator godkänd för användning i ATEX zon 21 och 22-klassade miljöer. - 500 watt - 400 Volt - 1.32 A - 3 Ph - 50 Hz - Force ( N ) 10790 - 1440 Rpm - Vikt 35 kg - IP 66 - Årsmodell 2012 Information hämtad från typskylt samt tillverkarens hemsida
HULSAVSÆT, Boxer BX-493.