Lukker 26/11-2024 17:00:00
20 dele fiskeudstyr, ubrugt
Murstensarmbånd af 18 kt. guld. Vægt ca. 13 g. L. 19 cm.
120st skarv för solpanels skenor ESDEC Click Fit EVO
VAREBIL, VOLKSWAGEN TRANSPORTER 2.0 TDI BMT 150 KASSEVOGN LANG DSG. 1st. Indreg: 24-11-2020. Synet: 10-10-2024. Km-tæller viser: 478500.
BUDT 25000,- DKK
Dansk maler, 19. årh. Parti fra en herregård i udkanten af en by, i forgrunden en sø. Usigneret. Olie på træ. 21×28. Proveniens: Bruun Rasmussen auktion 342, 1976 nr. 207.
Mountit tilbyder en række effektive løsninger til håndtering og montering af gipsplader, der gør arbejdet lettere og mere sikkert. Deres udstyr kan transportere op til 1.300 kg gipsplader, svarende til 40 plader á 1200x3000x12,5 mm. GLOBAL LIFT GROUP Nøglefunktioner: Transportkapacitet: Kan håndtere op til 1.300 kg gipsplader, hvilket muliggør effektiv transport af store mængder materiale. GLOBAL LIFT GROUP Vippefunktion: Gør det muligt at transportere op til 24 plader ad gangen gennem smalle passager som døråbninger. GLOBAL LIFT GROUP Hævefunktion: Muliggør nem transport fra en stak til en stacker med en stakhøjde på 320 mm, svarende til 24 plader á 12,5 mm. GLOBAL LIFT GROUP Vejer 420 kg 24v
26 stk Små fine kopper med underkop
Momentforøgelse på 56 %, 19/4 gear, nedsat omdrejninger ved 40 km. Mega Flow- pumpe, 282 liter, liften løfter 8432 kil New Holland T8050 Class 5 - 10,6 ton
BUDT 255000,- DKK
Europa. Original gammel samling opsat i 6 store og tunge hjemmelavede album med mængder af mærker. Stammer fra en østeuropæiske samler [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Dobbeltløbet jernmonteret flintpistol ca. 1810–20 af Mato Mihaly Uncvart med krumt netskåret skæfte endende i hov, meget korte låse lagt i et med skæftet graveret med bladslyng og MATO på den ene og UNCVART på den anden. batterifjederne har rulleled og låsene fastholdes af enkelt skrue, runde brunerede tip-off piber ca. 24,5 cm. lange i kaliber ca. 14,5 mm. fastholdt af to engelske skydere og mærket MATO MIHALY UNCVART på skinnen, træladestok der fastholdes til det brune velbevarede skæfte med enkelt rørken. svansskruebladet er mærket 2 og graveret med bladslyng. Pistolen er i særdeles god stand og har ikke set meget brug. Desværre er bøssemageren ukendt, men han er tydelig inspireret af engelsk stil. (1)