Lukker 26/11-2024 17:00:00
5 stk metal dåser fra Nostagic art, ubrugte
5 stk. Velfac træ-alu vinduer ca. 72x310cm + 1 stk. ca. 152x310cm. Ubrugt på en stor palle. Skal nok skrues af og bæres ud, pga. dørtrin og smal adgang.
Danmark. 1933–1990. Omfattende samling postfriske MARGINALBLOKKE i 2 store ringbind. Primært blokke på almindeligt papir (før L-numre). Skal ses [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
3 stk. justerbare rullebukke
TEMARED Autotrailer - helt ny ! ABC 4820/2 S 2,7T - Kapacitet / Capacity 2.700 kg - Maskintrailer
BUDT 25500,- DKK
Emanuel A. Petersen (f. Frederiksberg 1894, d. Farum 1948) Parti fra Grønland. Usigneret. Oliekridt på papir. Lysmål 18×26.
4 stk Køkkenbordplader alle med håndvask, forskellige Farver og mål op til 332 x 120 cm, nogle med ridser og mangler samt transportskadet, Kom til Eftersyn
Georg Jensen Labradoritvedhæng af sterlingsølv prydet med cabochon labradorit. Halskæde af sterlingsølv medfølger Vedhæng inkl. øsken L. 3 cm. L. 44 cm. Årssmykke 1997. Georg Jensen efter 1945. (2) Æske medfølger.
Passar Drivex HD skopa 270 cm Märke : Drivex Årsmodell: 2014 Skick i fungerande skick, inga kända fel - Brukad i ca 2v Övrigt: Eventuell lasthjälp finns på plats
Vaskeplade sten ca 140x44/33cm + bordplade ca 155x65cm + spejl og stænkplade.