Lukker 26/11-2024 17:00:00
5 stk Make up gave sæt med 50 dele make up og spejl I hver ,ubrugt I kasse
Se billeder
Lene Munthe (f. 1949) Broche af delvis forgyldt sterlingsølv. Dessin 399. Udført hos Georg Jensen efter 1945. Vægt ca. 38,5 g. L. 5,5 cm.
10 bts. Saffredi, Fattoria Le Pupille, IGT Maremma, Toscana 2010 A (hf/in). Owc.
Multi havemaskine med 52 cc totakt motor. Med græstrimmer, buskrydder, hækklipper og kædesav med stang samt bæresele. Ubrugt
Læderforklæde i lækkert læder med stor lomme midtpå. Sort farve. Ubrugt
1 ubrugt gearmotor 0,29KW
POPCORNMASKINE, 230V, rød, til både prof og privat brug. Modellen er fødevaregodkendt. Den er udført i en god kvalitet, med autentisk tivoli design. Måler 56x42x76 cm. Tilsuttes 220v-240v/ 50-60hz. Aftagelig teflon belagt gryde som sikre let rengøring. Samtidig er drypbakken og skuffelågen aftagelig og udført i rustfri stål. Ubrugt. Model foto.
Har kun været brugt som demo. Magni MJP11.5 - 11,2 m - Kun 3 timer / Only 3 hours
BUDT 60000,- DKK
8 stk. Elværktøj, Fein multimaskine, stor og lille vinkelsliber, 2 store stiksave, rundsav, håndhøvl, varmepistol
Anders Moseholm (f. 1959) “Avenues, Affection & Attraction”, 2003. Sign. med titel og datering på bagsiden. Olie på lærred. 170×120. Uindrammet. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
SPC og XPC remme
1,8 m kost med ophæng til S60 hurtig-skif SE Equipment 1800 mm - S60