Lukker 26/11-2024 17:00:00
Dansk Vestindien, Christian IX, 20 francs / 4 daler 1904, H 30, F 2, KM 72, 6.47 g.
Mål: B x D: 220 x 65 cm
3 stk Knivsliber , ubrugt i kasse
gearmotor 1,5KW
Står i 6230 Rødekro. Dobbelt branddør, i aluminium. Med beslag. Fra Dan Doors. Måler H: 209 cm x L: 239,8 cm. D: 10 cm. Ubrugt. Vejl. pris 30.000 kr. Fra byggevirksomhed. +MOMS
BUDT 225,- DKK
1915. 15 øre, 1.tryk. Eftertakket i nord. Nydeligt ubrugt eksemplar. AFA 2.400 [ 8A1a ] [ * ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Udgår
Komplet gevindskæresæt med 110 dele i praktisk kuffert.
Står i 6230 Rødekro. Master GW fiber glat Swedoor dør som måler 825 x 2040 x 40 cm. Hvid. Venstrehængt med 3 stk. ophæng. Ubrugt og ok stand. Fungerer. Fra byggevirksomhed. +MOMS
Nepalesisk figur af patineret bronze i form af Indra siddende i lalitasana, iført dhoti, høj krone og smykker prydet med turkiser, lotusblomst ved venstre skulder. Vægt ca. 1207 g. 18. årh. H. 14.