Lukker 26/11-2024 17:00:00
20 dele smykker, ubrugte
Aldrig brugt. Bliver startet op inden salg. God pålidlig maskine. Stiga Snow Patrol - Sneslynge / Snow blower
48 stk Stabelstole, med hynder, har brugsspor
Engcon EC 30 - Fullt fungerande - Redskapsfäste B27 - 2 slangs hydraulik med elkontakt - 2 extra hydraulik uttag för olika redskap - Rekomenderad maskinvikt: 22-32 ton - Mått och vikt - Bredd ca: 950 mm - Höjd ca: 1400 mm - Längd ca 1100 mm - Vikt: Ca 900 kg - Läs gärna bifogad pdf över likvärdig produkt Lasthjälp: I överenskommelse med säljaren kan lasthjälp finnas
1867. Meget interessant ufrankeret brev fra HERFORD 17.6.1867 til STAUMÜHLE bei Skeve in Jütland. Flere transitstempler på bagsiden [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Står i 6230 Rødekro. 4 dele Hilti værktøj, Rundsav SCW22-A, Sømpistol SD5000-A22 med SMD57 (2 stk.), Vinkelsliber AG125-A22, Slagbormaskine, SIW22-A. Brugt og ok stand. Ikke afprøvet. Fra byggevirksomhed. +MOMS
Carl Halier (f. 1873, d. 1948) Cirkulært fad af stentøj, dekoreret med brun og blå glasur på base af fugleægglasur, modelleret med motiv i relief i form af kvinde på tyr. Sign. monogram 1929. Udført og stemplet på Carl Haliers eget værksted. H. 4,5. Diam. 24.
Gucci “Dionysus Bloom” taske af brunt monogram kanvas prydet med grønt og lyserødt blomsterprint, sølvfarvede beslag, dobbelt kædehank, en forlomme, to rum opdelt af en lynlås lomme og lyserødt ruskindsfor. H. 18 x B. 28 x D. 9,5 cm.
Signeret Hereke silke- og metaltrådstæppe, Tyrkiet. Nichedesign med træer og fugle motiver. Hovedbort med digte. Ca. 900.000 kn. pr. m2. 20. årh.s anden halvdel. 110×80.
Stærk maskine med skovl, pallegafler og 240 cm sneblad. Hanomag 15 F - Vægt / weight 5,3 ton - Video!
BUDT 53000,- DKK
4 stk. toiletter, hvoraf 2 er adskilt. Rullebrædder medfølger ikke.