Lukker 01/12-2024 19:32:00
Står i 6780 Skærbæk. Diverse seletøj, grimer, forskellige bid, tøjler, stigbøjler, gjord. Brugte og stand ukendt. Fra dødsbo. MOMSFRI
Selges på vegne av privatperson. Bilen er i meget god stand. Noen få kosmetiske skader/feil (se bilder) Håndbrekk er ikke funksjonerende da wire fra håndtak under dashbord ikke er skikkelig koblet mot stag i motorrom. Eller ikke noe feil på bilen. Info fra eier: Etter at jeg kjøpte bilen har den vært slipt ned og lakkert. Riktignok en dårlig jobb da det på venstre bakskjerm viser seg sprekker og rustbobler grunnet dårlig underarbeid. Alt interiør er skiftet ut og trukket på nytt med skinn interiør. Elektrisk anlegg er gått over og reparert i 2022. Maskinelt er det ikke gjort noe, bortsett fra at dynamo er overhalt med nye viklinger, nå i 2024.
Tip-kasse med tippe-ramme har været monteret på en Iveco 35c17 - 170 k ABC Tip-kasse med tip-ramme
1 sæt pallegafler m. maskinophæng for gummiged, Ljungby L20 - maskinophængsbredde: 2410 mm. - gaffellængde: 1560 mm.
BUDT 3100,- DKK
BUDT 17750,- DKK
Grydesæt, 8 dele, også til induktion. Gryder: 16cm/2.1L, 18 cm/3L, 20 cm/4L samt 24 cm/6.6L. Ubrugte inkl. Låg
Ubekendt maler, 17. Årh. “Joannis Calvinus”. Portræt af Jean Calvin (1509–1564). Usigneret. Olie på træ. 20×17,5. Verso spor af laksegl.
BUDT 225,- DKK
DÆK/FÆLGE. 4 stk. Gislaved str. 215/65 R 16C.
6 bts. Pommard “Les Vignots”, Pierre Girardin 2018 A (hf/in). Oc. Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
1882. Oval, 3 aur, gul, tk.14. Nummerstempel 236 (REYKJAVIK) [ 12 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×