Carl Locher (f. Flensborg 1851,

Lukker 02/12-2024 19:01:00

Carl Locher (f. Flensborg 1851, d. Skagen 1915) Kystparti fra Skagen med fiskere på stranden. Sign. Carl Locher. Olie på lærred. 61×91.