Lukker 02/12-2024 19:02:00
Skeletur monteret i metal “tårn” med forgyldte visere. 20. årh. H. ca. 205 cm.
Erindringsmedaljen i anledning af Hendes Majestæt Dronningens 75 års fødselsdag, 2015, sølv med krone, 28 mm, i krydsbånd i farve som Dannebrogordenes bånd med sølvmonogram - original æske, diplom dateret 16. april 2015 medfølger.
Hængelås, 40 stk.
Kinesisk miniature huanghuali stand med dream-marble plade, 19. årh. H. 7 cm L/B. 12 cm.
HØJSLEV-KIRKEBY. Sjældent stjernstempel i BLÅ farve på postkort frankeret med 15 øre Chr. X samt Julemærke 1925. Frimærke med lidt tak mangler foroven. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
VAREBIL, FORD Transit 280S 2.2 TDCi (100 HK) Kassevogn Man. 1st. Indreg: 31-08-2012. Synet: 29-08-2022. Km-tæller viser: 121865.
BUDT 1700,- DKK
Kompresser med varmegenvinding. Stor kapacitet. 11 KW. 10 BAR. 4 trykluftstanke på hver 90 Reno Monsun Air-e - 1,45 m3/min - 10 Bar
Evgeni Alexandrovich Lanceray, efter, 20. årh. “The Triumph of the cossacks”. Skulptur af jern. Udført hos Kusa Jernstøberi. H. 26.
Peter Martensen (f. Odense 1953) Uden titel. Sign. P. Martensen 96, E.A. Litografi. Bladstørrelse 32,5×37,5. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Starter hver gang og fungere som den ska Terex TC 75 - 8 ton - Rotortilt
BUDT 118500,- DKK
CME BF-02 FRESEMASKIN Stor fresemaskin som ikke blir brukt av selger lenger. Selger informerer at den har noen hundre timer drift tid og at maskinen fungerer som den skal. Selger bidrar med pålessing Se bilder og video for nærmere detaljer. X Axis: 1500 mm Y Axis: 1000 mm Z Axis: 1000 mm CNC type: Heidehain 360 Max. spindle speed: 3000 ?? Table length: 1800 mm Table width: 850 mm Max load on table: 5500 kg Spindle taper: SO 50 Spindle motor power: 34 kW State: Good