Lukker 02/12-2024 19:15:00
Russisk ikon med fremstilling af “Frelseren Uberørt af Hænder”. Tempera på træpanel. 19. årh. 53×46 cm.
Super Galaxy soundbar med Bluetooth, Aux, 3,5 mm jackstik, USB-læser mm. Den måler 45 x 5,5 x 5,8 cm. Ubrugt og i original emballage. + MOMS
Selges på vegne av kunde. Brukt på Walker sitteklipper.
Bundhaner ballofix til radiator 18 stk. MMA radiator indbygningsventil 7 stk. Ubrugt.
Prof. Vakkumpakker i rustfri stål. Flere justeringsmuligheder efter behov. Mål 495X360X420 mm. Vægt 35 kg. Ubrugt. Model foto.
2 bts. Château Cheval Blanc, 1. Grand Cru Classé A 1985 A/B (ts).
Slangeopruller 20M til vand 1/2 med auto indtræk, med vægbeslag.
Cartier “Le Baiser Du Dragon” emalje- og diamantring af 18 kt. hvidguld prydet med sort emalje og talrige brillantslebne diamanter på i alt ca. 0.55 ct. Farve: F-G. Klarhed: VS. Serienr. 33311A. Vægt ca. 17 g. B. 11 mm. Str. 53. Æske medfølger.
Stempelmærker. 5 forskellige værdier. [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
3 stk. planteborde 50x70x90 cm. (ubrugt/usamlet)
Lastväxlarram med vändskiva för 3.5 tums tapp. 1 stycken tapp / kingpin följer med. En extra 2,5" vändskiva medföljer. Mått: Längd 5800mm Bredd 2600mm Höjd 1550mm Lastytans mått: Bredd 2600mm Längd 2750mm Lasthjälp finns på plats
gearmotor 1,5KW