Herman Hansen Koefoed (f. Rønne

Lukker 02/12-2024 19:16:00

Herman Hansen Koefoed (f. Rønne 1743, d. København 1815) Portræt af en herre i gul vest. Verso sign. Kofoed pinx. Olie på lærred. 64×51.