Lukker 02/12-2024 19:23:00
Burmesisk Shan Buddha af patineret bronze, siddende i Bhumisparsha mudra på tresidet trone, inskription på forsiden af soklen. 19. årh. H. 18.
Mogens Gissel (f. Odder 1941, d. 2022) Uden titel. Sign. MG 79. Olie på lærred. 131×85. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Iveco Eurocargo gasdrevet Komprimatorbil Model 120ELG/P NTM Aggregat bag på. Årgang 2023 Km. ca. 200 Stelnummer ZCFA71EF502727358 Køreklar vægt 8375 kg Totalvægt 11990 kg Vogntogsvægt 15490 kg Motor 5,9 l 6 cyl. N-Gas 204 HK
Parti Surringsbånd forskellige typer
Hele Verden. 2 flyttekasser med samlinger inkl. Danmark, Norge og Canada og et par enkle bedre udgaver iblandt. [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
6 bts. Mg. Côtes de Provence Rosé “Bastide Blanche”, Domaine de la Croix 2022 A (hf/in). Oc. Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
3,8 cm, 60W. Ubrugt.
1 bt. Château Mouton Rothschild, Pauillac. 1. Cru Classé 1985 A/B (ts).
10 stk Event træ-klapborde 200 x 80 cm
1869. 17 øre, BLÅGRÅ. Flot postfrisk kvalitet. (Facit 12000) [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Vindues ALU- Stativ for varevogn. Kan anvendes på de fleste varebiler. Denne har sidst sat på Mercedes Sprinter. Længde ca .3,0 Meter 4 side holdere medfølger.
Slagnøgle ubrugt