Kaminur af forgyldt bronze med

Lukker 02/12-2024 19:26:00

Kaminur af forgyldt bronze med plaketter af porcelæn dekoreret i farver og guld med blomster, figurer og ovalt portræt, hvid emaljeurskive med romertal. Værk mrk. G'de Medialle D'honneur, Japy Freres & Cie. Louis XVI form, 19. årh. H. 38. B. 31.