Lukker 02/12-2024 19:26:00
Kaminur af forgyldt bronze med plaketter af porcelæn dekoreret i farver og guld med blomster, figurer og ovalt portræt, hvid emaljeurskive med romertal. Værk mrk. G'de Medialle D'honneur, Japy Freres & Cie. Louis XVI form, 19. årh. H. 38. B. 31.
55 stk Sika SG 20 silikonelim, best before 4-2024
JCB 4CX AP - 4 i 1 skovl / Multi loading bucket
BUDT 237000,- DKK
10 stk. Cindy bordlampe(ubrugt)
Håndklædetørrer Strømberg, hvid, 99 cm x 61 cm. Til centralvarme. Ventilsæt defekt. Udstillingsmodel.
Pallyft Fabrikat: Okänt Årsmodell: Okänt Längd: 0.98 m Bredd: 0.83 m Höjd: 1.65 m Gaffellängd: 0.79 m Skick: Pallyft i begagnat fungerande skick
MOTIONSURE, 2 stk. blå, med skridttæller, pulsmåler mv. Bluetooth. Ubrugte.
Står i 6230 Rødekro. Jumbo byggepladshegn, 15 stk. De måler H: 205 x B: 345 cm. Stolpe diameter er 4,5 cm. Brugte, nogle er rustne og andre skal lige svejses lidt. Ok stand. Fungerer. Fra byggevirksomhed. +MOMS
Står i 6780 Skærbæk. 2 stk. elefant ACCU strømtavler. 12 volt. Brugt. Fra dødsbo. MOMSFRI
DeWalt skæreskinne 60 cm + Elu skæreskinne 150 cm samt 4 stk forskellige modeller 60 - 80 - 112 og 140 cm
Citytrailer Krone SZ Årsmodell 2011 Senaste besiktningen 22-02-04 Ej besiktigad Tjänstevikt 7750kg Max lastvikt 2250kg Totalvikt 32000kg Skattevikt 21000kg Längd 13900mm Bredd 2550mm Höjd 4050mm 2st hjulaxlar Axelavstånd 1-2 2030mm Bakre överhäng 2950mm Lastutrymmets längd 13550mm Bakgavellift Zepro Z250-155 MA Gardin sida
Royal Copenhagen, Rosendahl m.m. 3 smukke vaser i sort, hvid og blå. Mål H14, 16 og 32 cm. (Den sorte har mindre fejl - se foto.) 2 vandkarafler samt 4 vand/Cafe glas. Brugt. Fra dødsbo. MOMSFRI.