Giovanni Battista Salvi, kaldet

Lukker 02/12-2024 19:28:00

Giovanni Battista Salvi, kaldet il Sassoferrato, efter, 19. årh. Den bedende madonna. Usigneret. Olie på lærred. 72×57. Proveniens: Bruun Rasmussen auktion 2051, 2020 nr. 9056.