Lukker 02/12-2024 19:29:00
Bordlampe af forgyldt og patineret bronze, kanneleret stamme, rigt støbt med bladværk. Napoleon III form. 20. årh.s. begyndelse. H. inkl. fatning 65.
BÆNKESLIBER, Mannesmann M 1225-150 Dobbeltsliber 200 W.
PROFESSIONELT KOKKEKNIVSÆT, 9 dele i opbevaringstaske. Ubrugt.
Povl Klarlund Solitaire diamantring af 18 kt. hvidguld prydet med brillantslebet diamant på ca. 1.48 ct. Farve: H. Klarhed: VS. Str. 51.
1 stk Gasblæser / Varmekanon, med gasregulator 220V
INDUSTRISTØVSUGER, DMS 4-i-1, 1800W våd/ tør, 30L. Multifunktionsstøvsuger: tørstøvsugning, vådsugning, askesugning og blæser.
Børge Mogensen (f. Aalborg 1914, d. Gentofte 1972) Et par skabe af teak. Front med to døre med originale messingnøgler. Indvendig med hylder og udtræksbakker. Udført og mærket for FDB. H. 74. B. 122. D. 45. (2)
PERSONBIL/ 9 prs. BUS, FIAT DUCATO 11 COMBINATO 2,0 JTD. 1st Indreg: 14-11-2006. Synet: 20-09-2022. Km-tæller viser: 153685.
BUDT 3100,- DKK
Elhund med lader. Ej testet
Wilo Vandpumpe 220v. 4,8 m3/h
Pæn bil NB ! Motoren er defekt, skal formentlig skifte Mercedes E 200 CDI Be Aut. - Defekt motor
Stort parti nitromors og træpleje, samt filler.
Mandskabsskab Sonesson for 2 personer med 2 rum til hver, h 190 D 55 B 100 cm, med Brugsspor