Thorolf Pedersen (f. København

Lukker 02/12-2024 19:38:00

Thorolf Pedersen (f. København 1858, d. Frederiksberg 1942) Sejlskibe på havet i friskt vejr. Sign. Thorolf Pedersen 93. Olie på lærred. 36×59.