Carl V. Meyer (f. Aalborg 1870,

Lukker 02/12-2024 19:42:00

Carl V. Meyer (f. Aalborg 1870, d. Frederiksberg 1938) Portræt af en italienerinde. Sign. Carl V. Meyer 1915. Olie på lærred monteret på malepap. 22×19.