Lukker 02/12-2024 19:56:00
Skeletur monteret i metal “tårn” med forgyldte visere. 20. årh. H. ca. 205 cm.
6 pakker med 12 dot hansker i hver, ubrugte
1921. Chr. X, 50 øre grå (3 parstykker) på kvittering fra SLANGERUP POSTKONTOR vedr. omdeling af 75 tryksager i Vassingrød [ 129a ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Trykekspansionsbeholdere + brugt oliefyr + værktøj til flexaftræk + gulvvarmeplader + slange + måleudstyr oliefyrsservice + dyser
1 bt. Château Cheval Blanc, 1. Grand Cru Classé A 1975 A/B (ts).
10 bts. Château Montrose, Saint - Estephe. 2. Cru Classé 2000 A (hf/in).
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk McCORMICK X7.690 - 7,2 McCORMICK X7.690 - 7,2 ton
BUDT 209000,- DKK
Omega Seamaster De Ville af guldbelagt stål og stål. Mekanisk værk med automatisk optræk. Lænke af 14 kt. guld omkreds ca. 20 cm. Ø 34 mm. Samlet vægt ca. 74 g.
1902. 4 cents, 4.tryk, pos. 51–52. Parstykke med OMVENDT + RET RAMME. Pænt stemplet St. Thomas 8.3. Attest Nielsen [ 7B,By ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Står i 6230 Rødekro. 3 kasser Hilti 3000 GX-WF 63x2.8 RD 34. Ubrugt. Fra byggevirksomhed. +MOMS
V-Sneplov fra JST, som har kørt 2 gange, og max 5 timer. Alt fungere optimalt, og denne er som ny. Skifte: weidemann Har meget få kosmetiske fejl.
Juiceglas 16cl. I opvaskebakke 192 stk.