Emil Wennerwald (f. København

Lukker 02/12-2024 20:32:00

Emil Wennerwald (f. København 1859, d. sst. 1934) Vinterlandskab med en snoet vej. Sign. E. Wennerwald. Olie på lærred. 47×61.