Lukker 26/11-2024 07:01:00
- 4 WD Rendegraver. - Der er et mindre oliespild fra motor. Defekt motor. JCB 4CX eco T4i III B Turbo - Bemærk: defekt motor ! - Video!
BUDT 129000,- DKK
Afhentes: Zone 3 Sønderjylland (via Google Maps)
Royal swiss meat grinder. Model LRD-120. 1200 Watt. Ubrugt og i original emballage. + MOMS
380-230v omformerskab + termostat + motor + hastighedsregulator + el-motor + div. eldåser + kabler + div. ledninger + gamle mobilprintere + printerpatroner
Ole Lynggaard (f. 1936) Et par “Sjækel” manchetknapper af sterlingsølv. Samlet vægt ca. 17 g. L. 2,4 cm. (2)
BUDT 1150,- DKK
Toiletsæde, Duravit D - neo, str. 37,6 x 44,1 cm, Rustfrie beslag. Ubrugt.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk ABC Ino Mulcab P V 270 - Brakpudser / Slangleklip ABC Ino Mulcab P V 270 - Brakpudser / Slangleklipper
BUDT 6250,- DKK
BUDT 352,- DKK
Rasmus Christiansen (f. Bjertrup v. Skanderborg 1863, d. København 1940) Fjordparti med græssende køer. Sign. R X Chr. Olie på lærred. 47×69.
BUDT 310,- DKK
Ringgaffelnøglesæt med 12 stk. i str. Fra 6 - 32 mm. Ubrugt
- Kun selve kassa som selges, kun det som sees på bildet.