Lukker 26/11-2024 08:03:00
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Fiat-Hitachi FH 220 ELC - 23,6 ton. - Vid Fiat-Hitachi FH 220 ELC - 23,6 ton. - Video!
BUDT 46000,- DKK
Afhentes: Zone 3 Sønderjylland (via Google Maps)
- Mangler rude i døren. - Ny sæde ikke monteret. - Der skal forventes re Toro Reelmaster 3500D - Cylinderklipper
BUDT 8750,- DKK
312 flasker desinfektion Gel á 250 ml. (ubrugt)
2 stk. bål skamler, samt 72 stk. grillbakker.
6 bts. Château Cheval Blanc, 1. Grand Cru Classé A 2018 A (hf/in). Owc.
BUDT 16000,- DKK
20 dele fiske udstyr, ubrugt
Liftene er lige kommet hjem fra et stort projekt og er i funktionel stand. De medfølgende kontrol enheder og fastgørelse udstyr kan variere i farve og udformning i forhold til billedern HEFA MST975 - Inkl 45 meter master
Ballepresse til papir, pap, plastikposer og gammelt tøj m.v. - Er lige blevet renoveret og gennemgået, så er fuldt funktionskla Europress Kanalballenpresse 6000 V 5
BUDT 126000,- DKK
Tysk rokoko bordur med repetion, udskåret urkasse af forgyldt træ prydet med ornamenter, urskive af messing med hjørneornamenter af forgyldt bronze og plakette med monogram, værket med dobbelt klokke. 18. årh.s midte. H. 60. B. 34. D. 16. Proveniens: Dansk privatsamling.
Seng på 140x200 cm betrukket med grå stof og leveres med en matchende gavl på 180x120x9,5 cm. Madrassen har pocketfjedre på 18 cm fordelt på 5 zoner, der sikrer god støtte. Topmadrassen består af 5 cm memoryskum og er behandlet med aloe vera for ekstra komfort.
2 løftecylindre for gammel frontlæsser
Danmark. “Back of the book”. **/* samling med bl.a. godt besat Tjeneste, Postfærge og Avisporto. Farvefrisk kvalitet. [ ** * ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×