Lukker 26/11-2024 09:00:00
- Hydraulisk K15330 hurtigskift til Volvo L90 D/E/F & L120 D/E/F - Har aldrig været brugt - er som ny Volvo Hurtigskift Quick Coupler - For Volvo L90 D/E/F & L120 D/E/F
BUDT 6250,- DKK
DONKRAFT 2 ton. Ubrugt.
6 bts. Opus One, Mondavi & Rothschild, Napa Valley 2018 A (hf/in). Owc.
BUDT 11500,- DKK
Ifö sign børne toiletsæde. Ubrugt.
Østrig, Franz Josephs Orden, ridderkors i guld og emalje, stemplet GEBR. RESCH på ring, 55,9 mm x 30,8 mm
Henrik Busk Andersen (f. Ålborg 1967) Uden titel. Sign. monogram. Akryl på lærred. 100×100. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Danmark. 6 plancher med diverse forskellige mærker. [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Gallakjole fra ophørt butik str: 40 vejl pris 1500kr , ubrugt
de Sede design team Lænestol med forskydeligt sæde, betrukket med sort bøffellæder. Model DS 47. Udført hos de Sede, Schweiz.
Bits toppe, omformer adaptere, stiksavsklinger.
Ca. 400 stk. div. lynlåse (ubrugt)
Theodor Philipsen (f. København 1840, d. sst. 1920) Liggende ko. Usigneret. Olie på papir monteret på lærred. 21×32. Proveniens: ABR auktion 56, 1954 nr. 137.