Lukker 26/11-2024 09:06:00
- Maskinen er tjekket på værkstedet og er funktions dygtig. - Med drejelig højti Ausa D250 - Kapacitet/capacity 2,5 ton "High Tip"
BUDT 64500,- DKK
Står i 6230 Rødekro. 2 pakker parketgulv, Moland. Eg. 13,5 x 190 x 2250 mm. I hver pakker er der 2,57 kvm. Ubrugte. Fra byggevirksomhed. +MOMS
Beton-figur - H: ca. 41 cm. (ubrugt)
Service lavet ved 3.995 timer. Nyt navreduktion monteret januar 2024. New Holland TM140 - 5,6 ton
BUDT 161500,- DKK
Judith Fischer-Hansen (f. København 1952) “Knud plukker blomster på en grøn mark med heste”. Sign. JF-H, 88 med titel og datering på bagsiden. Akryl og tape på lærred. 65×54. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Bjørn Poulsen (f. København 1959) Uden titel. Sign. Bjørn P, 2007. Rødglasseret keramik. H. 16,5. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
BUDT 1800,- DKK
Cafeborde ø 80cm. H.110cm. 10 stk i vogn
Dansk Louis XVI dragkiste af marhogni. 18. årh.s slutning. H. 123. L. 125,5. D. 59.
Julelandskab med musik + grankæde med lys, ubrugt
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Kubota KX057-4 - 5,7 Kubota KX057-4 - 5,7 ton
BUDT 178000,- DKK
6 bts. Château Margaux, Margaux. 1. Cru Classé 2018 A (hf/in). Owc.
miu miu Taske af beige/rosa flæset læder med gyldne beslag, to hanke, aftagelig og justerbar skulderstrop, to lynlås lommer, et rum med fire indvendige lommer hvoraf en har lynlås og gråt satin for. H. 30 x B. 43 x D. 14 cm.
Transport bredden og længde er målt med skovlen afmonteret. Byder står selv for afmontering af læsseskovlen. Sælger kan hjælpe med at læsse de Liebherr L580 - 26 ton
BUDT 107500,- DKK