Lukker 26/11-2024 10:18:00
- For 20-25 ton - CW40. NB: Har 2 hydrauliske kip-cylindr ABC 210 cm - For 20-25 ton - CW40
BUDT 11750,- DKK
6 dunke flydende opvaskemiddel (ubrugt)
Kompresser med varmegenvinding. Stor kapacitet. 11 KW. 10 BAR. 4 trykluftstanke på hver 90 Reno Monsun Air-e - 1,45 m3/min - 10 Bar
Fra lukket minkfarm, 2 stk. Hotbox, diesel vandvarmere, mærke Kent og Clena, ikke afprøvet
Komplet gevindskæresæt med 110 dele i praktisk kuffert.
3 stk 5 kg Brandslukkere + lille brandslukker + 2 brandtæpper + Øjenskyld
Canvas-tryk, måler 80 x 120cm Butikspris 399,95kr - 899,95kr - cockpit
Affugter 230v, med kabel, kontrolpanel
Jacob Bang (f. København 1932, d. 2011) To vaser af stentøj, dekoreret med brunlig glasur, ene modelleret med små hanke. Sign. monogram. Udført og stemplet hos Nymølle, Denmark. H. 11,5 og 21,5. (2)
1918. 27 øre/10 kr. Blå/brun. Postfrisk helark. Foldet på midten. [ 97 ] [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Beka Pico fedtsmøre anlæg, 1,2 kg, -25 - +70 C. 12v - 24 vdc.
18 glasbakker samt fire flaskebakker af sølv. Steingrim Winther. Vægt 1468 g. Diam. 10 og 11,5 cm. (22)