Lukker 02/12-2024 09:00:00
Stand ukendt. Ikke afprøvet under gennemgangen.
Afhentes: CT - 8641 Sorring, Denmark (via Google Maps)
Ford 4000 Traktor Traktoren starter og kører. Funktionel traktor, med påmonteret servostyring. Årgang 31-12-1973. Timetæller står på 5760 Timer. Traktoren har frontlæsser, men uden tilhørende skovl. Forholdsvis nye bagdæk.
6 stk. håndklædestænger, Geesa længde 30 cm MESSING
1907. Fr. VIII, 5 øre, variant “STOR PLET I HØJRE 5-TAL”. Stemplet eksemplar. [ 54 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Ca. 400 stk. div. engangsdragter (ubrugt)
12 bts. ½. Château Marquis d' Alesme Becker, Margaux. 3. Cru Classé 2020 A (hf/in). Owc. Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
1911. Prøvetryk i violet farve. Utakket fireblok på gummieret kartonpapir [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk ABC Contai ABC Container
Mandskabsskab Sonesson for 2 personer med 2 rum til hver, h 190 D 55 B 100 cm, med Brugsspor
25 Dragon ringsavsklinge ABC Ubekendt
VAREBIL, RENAULT MASTER 2.3 dCi S&S 150 Chassis T35 L3. 1st. Indreg: 25-01-2021. Synet: 21-11-2020. Km-tæller viser: 221128.
BUDT 25500,- DKK